Ήττα στη φιέστα για τον πρωταθλ..
Μπαίνουν καθίσματα στο γήπεδο τ..
Άνετη και ωραία η Φαιστός
Πήρε το ντέρμπι της 3ης θέσης μ..
Ματσάρα με νικήτρια τη Φαιστό
Εν όψει της 16 αγωνιστικής του πρωταθλήματος, η ομάδα μας έρχεται αντιμέτωπη με την ομάδα της Τυλίσου στο γήπεδο των Βώρων, την Κυριακή 20/02/22 στις 11:30. Πρόκειται για ένα παιχνίδι με έντονο βαθμολογικό ενδιαφέρον και για τις δύο ομάδες!
Like